ایزوگام من را از شر بدهی هایم خلاص کرد

ایزوگام من را از شر بدهی هایم خلاص کرد

رهایی از بند مشکلات مالی و دنیوی آرزویی است که همه ی ما در سر خود می پرورانیم اما برخی افراد برای رسیدن به آن تلاش نمی کنند اما من به پیشنهاد یکی از همکلاسی هایم کسب و کاری را در حوزه ایزوگام راه اندازی کردم و با وجود اینکه سرمایه ی زیادی نداشتم توانستم در بازه زمانی کوتاهی به ثروت فراوانی برسم.

ایزوگام استخری

اگر سطح مورد نظر قبلا ایزوگام شده باشد در صورتی که مشکل خاصی نداشته باشد می توان ایزوگام استخری را روی ایزوگام قبلی نیز نصب کرد. اما طبیعی است که این کار باید با مشورت کارشناس مربوطه انجام شود. همچنین اگر بام آسفالت شده باشد به علت چگالی زیاد آسفالت وزن زیادی به بام وارد می شود و بار مرده ی ساختمان بیشتر از بار طراحی شده می‌شود. در نتیجه اگر وزن آسفالت و ایزوگام زیاد باشد قبل از نصب ایزوگام، آسفالت باید از بام جدا شود. اما به طور کلی ایزوگام را می توان روی آسفالت و ایزوگام های قبلی اجرا کرد.

شاید مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کرد اعتبار شرکت طرف قرارداد شما باشد. زیرا کار نصب عایق رطوبتی یا همان ایزوگام ریزه کاری ها و جزئیات بسیاری دارد و در صورت رعایت نکردن تنها یک مورد شما می‌توانید متحمل ضررهای سنگینی شوید. در نتیجه اعتبار شرکت و ضمانت نامه ای که به شما ارائه می‌دهد مهم ترین موضوعی است که باید به آن توجه کنید.

ایزوگام استخری

ایزوگام باران

ایزوگام، نوعی پوشش قیری است که با ترکیبی از قیر و الیاف مانع نفوذ رطوبت به هر سطحی می شود و آن سطح کاملا محافظت میکند و برای هر سطحی که نیاز به عایق کاری از نفوذ آب و مایعات داشته باشد، ایزوگام باران مناسب ترین گزینه است. همچنین روکش فویل آلومینیومی مانع از تابش مستقیم نور آفتاب به سطح میشود.

ادامه مطلب  طعم ملس لواشک من را به سود رساند

در فصول سرما و بارش باران، انسان نیاز به خانه و سرپناهی داشت که آسیب نبیند و بتواند در مقابل این اتفاقات طبیعی از جمله باران و سیل، از او محافظت کند. همچنین برای ساخت قایق یا کشتی و سفر های دریایی، آنها نیازمند عایق کردن از هرگونه نفوذ رطوبت بودند. در ابتدا شاخ و برگ درختان، الیاف طبیعی یا پارچه های قدیمی، نمد، در ادامه از  کاهگل و از این قبیل روش های قدیمی استفاده میکردند.

ایزوگام باران

ایزوگام پشت بام

قیر اصلی ترین ماده اولیه در تولید ایزوگام پشت بام است که از نفت خام بدست می آید (با تقطیر) و در دمای معمولی جامد است اما پس از گرما دیدن به حالت خمیری دیده در می آید و سیاه است. شاید دیده باشید که پیش از آسفالت کردن سطح خیابان، بعنوان زیرسازی آسفالت از آن استفاده می شود. همچنین بویی شبیه به نفت سوزانده شده دارد و بوی ایزوگام نیز ۷۰% از همین ترکیبات نشات گرفته است.

کربن ماده اصلی و سازنده ی آن است و همانطور که تمامی موادی که از کربن تشکیل شده باشند، رنگی تیره و سیاه دارند، قیر نیز از این قائله مستثنی نیست! بر همین اساس ایزوگام را نیز همیشه به رنگ سیاه دیده ایم.

بطور کلی در ترکیبات آن از ۲ درصد اکسیژن، ۱۱ درصد هیدروژن و ۸۷ درصد کربن تشکیل شده است. دو ماده ی سولفید کربن و تتراکلرید کربن حلال این مایع سرسخت بشمار میروند.

ایزوگام پشت بام

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *