با سرعت نور در زندگی ام پولدار شدم

با سرعت نور در زندگی ام پولدار شدم

همیشه در کار و زندگی عجول بودم و به دنبال کوتاه ترین راه برای جواب گرفتن بودم، با فعالیت خود در حوزه کود توانستم در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه مطلوب را دریافت کنم و به حقوق و سرمایه کلانی دست پیدا کنم که مسیر زندگی ام را تغییر داد.

کود زیستی مایع

همانطور که می دانید کود زیستی مایع در انواع شیمیایی، زیستی و گیاهی تولید می شوند که نوع شیمیایی آن در مراکز تولید محصولات شیمیایی و آزمایشگاه های تخصصی به توید می رسند و نوع زیستی آن با ترکیب فضولات حیوانی و یا انسانی تولید می شود که در نوع خود برای گیاهان بسیار اثر بخش و مفید خواهد بود و نوع گیاهی آن از پسماندهای گیاهان و شاخ و برگ درختانی که ریزش می کنند با ترکیب افزودنیهای دیگر تولید می شوند.

امروزه رشد و پرورش گیاهان مختلف و درختان باغها بدون وجود و استفاده از کودهای مخصوص امکان پذیر نیست و یا ممکن است که بدون کود محصول خوبی بدست نیاید و گیاه باردهی مناسبی نداشته باشد.

امروزه این محلولها را با افزودنیهای مفید برای گیاه ترکیب می کنند تا در برابر تغییرات دمایی مقاومت بالایی داشته باشند و در دماهای بالا به زودی تبخیر نشوند و در دماهای پایین منجمد نشوند و سبب تخریب گیاه نشوند.

کود زیستی مایع

کود میکرو المنت

همان طوری که قبلا بیان نمودیم در فرمولاسیون کود میکروالمنت، روی، آهن، مس، منگنز، بور، نیتروژن و مس وجود دارد که هر کدام از آنها، فواید زیادی برای گیاه دارند که ما به طور خلاصه برای شما شرح می دهیم: آهن: وجود آهن برای رشد و تشکیل سبزینه گیاهان ضروری است و عنصری حیاتی در زندگی گیاهان محسوب می شود. بهتر است بدانید که علت اصلی کمبود آهن در خاک، وجود بی کربنات است که باید از خاک حذف شود تا جذب آهن در خاک صورت گیرد. عنصر روی: مهمترین و اصلی ترین عنصری برای افزایش کمی و کیفی رشد گیاه، روی است که بر رشد گیاه و عمل فتوسنتز تاثیر مستقیم می گذارد.

ادامه مطلب  از تمامی وقت خود برای موفقیت استفاده کردم

کمبود روی در گیاهان موجب کاهش تولید هورمون می شود و عوارضی مانند کوتاهی برگها و کوتاه شدن مانگره ها را برای گیاه به همراه دارد و موجب زرد شدن برگها می شود. عنصر منگنز: عامل اصلی عمل تولید اکسیژن و عمل فتوسنتز در گیاهان عنصر منگنز می باشد. عنصر منگنز از گیاه در برابر آفات، امراض و قارچها محافظت می کند و باعث محکم شدن ساقه گیاهان می شود.

کود میکرو المنت

کود نیتروژن

یکی از حیاتی ترین و ضرروی ترین عناصر برای رشد گیاهان، کود نیتروژن می باشد که آن را باید از خاک دریافت نمایند و نیتروژن خاک نیز توسط کود نیتروژن بالا هلندی که به زمین داده می شود، تامین می گردد.

این محصول نام برده شده با تامین ازت مورد نیاز خاک، روند متابولیسم و رشد گیاه و محصولات کشاورزی را به بهترین نحو تامین و تسریع می کند و کشاورزان به خوبی می دانند که کمبود یا فقدان ازت در خاک چه خسارتهایی سهمگینی به کشاورزی می زند، زیرا با کشت پی در پی خاک و طرق نادرست در کشت، خاک ضعیف شده و مواد مغذی خود را از دست خواهد داد و برای جبران نیتروژن موجود در آن باید کودهای نیتروزن بالا استفاده کنیم.

تمامی کشورزان در سراسر دنیا این کار را انجام می دهند زیرا در صورت عدم تزریق این کود و نرسیدن نیتروژن به گیاه، گیاهان و درختان با کاهش رشد مواجه شده و محصولات کمی به بار می آید و حتی شاهد پژمردگی گیاهان نیز هستیم.

 

کود نیتروژن

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *