جرأت نه گفتن را در رسیدن به ثروت پیدا کردم

جرأت نه گفتن را در رسیدن به ثروت پیدا کردم

زمانی که در حوزه حلوا شروع به کار کردم ،در بسیاری از مواقع و موقعیت های مختلف در این مسیر توانایی نه گفتن را نداشتم؛ اما با گذر زمان و دریافت تجربه های بسیار مهم، جرأت نه گفتن را پیدا کردم و موفقیت خود را در این راه کسب کردم. بنابراین، رمز موفقیت بسیاری از افراد پولدار صرفاً «نه گفتن» به خواسته‌ها و ایده‌های وسوسه ‌برانگیز و انتقادات و پیشنهادات مخرب است. باور کنید؛ هیچ راز خاصی در کار نیست!
حلوا

حلوا مدلی شیرینی رایج ایرانی است که در مدلهای مختلفی درست می شود که بر اساس نوع آن امکان پذیر است که در بعضی مواقع حلوا به عنوان شیرینی و در برخی از زمانها به جای دسر یا غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

ماده اولیه تهیه حلوا بر حسب نوع آن مختلف است برای نمونه هوا آرد گندم از مخلوط شدن آرد سفید گندم با روغن آفتابگردان و شیره انگور هل گلاب و مغز پسته و زعفران سرگل و به جای شیرینی می توان شکر استفاده کرد.

حلوا با شیره انگور در انواع مختلفی تولید می شود که بستگی به نوع مواد اولیه استفاده شده و محل جغرافیایی پخت حلوا می تواند طمعها و شکلهای مختلفی داشته باشد و با در نظر گرفتن تاثیر لهجه های محلی در نام گذاری انواع مختلف حلوا شکل می گیرد.

حلوا

حلوا شکری

حلوا شکری از خوراکی های خوشمزه سنتی و ایرانی است که مصرف آن در وعده صبحانه به همراه نان و‌ کره، معمول بوده و انرژی لازم برای تحرک تمامی روز را فراهم می کند.

ادامه مطلب  هیچ گاه زیر بار مسئولیت شانه خالی نکردم تا به موفقیت رسیدم

حلوا شکری دارای انواع ویتامین ها، املاح و مواد معدنی نیز می باشد، از این رو مصرف آن برای سلامت و تقویت بدن، بسیار سودمند است.

تهیه حلوا شکری رژیمی بسیار آسان است و این خوراکی را می توان به صورت سنتی در منزل نیز تهیه نمود.

حلوا شکری

حلوا باسلوق

از خوشمزه ترین شیرینی می توانیم به حلوا باسلوق اشاره کنیم که طرز تهیه ی مختلفی با شیره انگور غلیظ دارد.

یکی از فراورده ی انگور شیره آن است و بعد از آن که انگور جوشانده می شود و عصاره ای که دارد خارج می شود از آن شیره به دست می آورند که طبع گرمی دارد و برای سلامتی بدن بسیار مفید می باشد.

افرادی که دارای طبع گرم هستند بهتر است از میوه ی سرد برای جلوگیری از افزایش غلظت صفرا خود استفاده کنند.

شیره انگور انرژی زا است و بسیاری از افراد برای تقویت بدن و افزایش قدرت خود از آن استفاده می کنند چرا که دارای مقدار زیادی کالری است.

حلوا باسلوق

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *