خرید عمده مقوا کرافت صنعتی اصفهان

مقوا کرافت سفید اصفهان

برخی میوه ها و سبزیجات که نباید زیاد در معرض هوا و نور قرار بگیرند می توانید با استفاده از کاغذهای کرافت یا کاغذ کرافت طرح دار بسته بندی نمود و باعث ماندگاری آن میوه های شد و محصولات کشاورزی زیادی هستند که نیاز به کاغذهای کرافت رولی یا ورقه ای دارند.

با افزایش مصرف فست فودها و افزایش مراکز تهیه غذا و نوشیدنیها و استقبال مردم از این گونه غذا خوردن طراحان در بخش تولید ظروف یک بار مصرف بر آن شدند که ظروف یک بار مصرفی را تولید کنند که هم کم هزینه تر از ظروف پلاستیکی و هم سازگار تر با محیط زیست تولید کنند و چه گزینه ای بهتر از محصولات کاغذی و مقوایی وجود دارد، چون بسیار کم هزینه از پلاستیک هستند.

ظروف مقوایی کرافت مثل لیوان سرو قهوه و چایی و کاغذهای دور پیچ ساندویچها، پاکتهای حمل مواد غذایی و غیره سرعت بسته و بندی و فروش را در مراکز تهیه غذا و نوشیدنی افزایش داده و باعث رضایت صاحبان این مشاغل شده است.

مقوا کرافت سفید اصفهان

افراد برای خرید مقوا کرافت مورد نظر خود می توانند به سایت  آراد برندینگ مراجعه کنند، این محصول در بخش حمل و نقل و بسته بندی موارد حساس و شکننده مانند ظروف آشپزخانه، ظروف لوکس دکوری، بسته بندی زیورآلات و غیره هم کاربرد چشم گیر و قابل ملاحظه ای را برای مقوا و کاغذ کرافت می توانیم درنظر گرفت که با پیشرفت در صنعت تولید کاغذهای کرافت، تنوع در رنگ و  رونق زیادی ایجاد کرد که باعث خوشحالی و رضایت این تولید کنندگان شد.

ادامه مطلب  با انتخاب کسب و کار مناسب ثروتمند شدم

با توجه به توضیحات و کاربرهای بی نظیر در تمام وجوهات زندگی از کاغذهای کرافت می توانیم کاملا بپزیریم که همیشه وجود این محصول احساس خواهد شد.

 

مقوا کرافت صنعتی سفید

خمیر شیمیایی که برای تولید مقوای کرافت صنعتی و کاغذ کرافت ارزان تهیه می شود رنگ قهوه ای دارد برای تولید انواع سفید این مقواها به خمیر مایع سفید کننده اضافه می کنند.

از انواع مقواهای سفید کرافت در زمینه نقاشی استفاده می شود، مقوا کرافت سفید برای تکنیکهای سیاه قلم از بهترین انتخابها می باشد.

برای طراحی و انواع پاکتهای نقاشی از این مقواهای سفید استفاده می شود.

قیمت مناسب و نسبتا ارزان انواع مقوا کرافتهای صنعتی یا کاغذ کرافت روغنی یکی از دلایل استفاده گسترده از این مقواها در صنایع بسته بندی می شود.

مقوا کرافت صنعتی سفید

از دیگر دلایل استفاده وسیع از این مقوا کرافت سفید مقاومت و استحکام بالای این محصول می باشد.

تولید مقواها در ضخامتهای ۳ لا و ۵ لا باعث افزایش مقاومت این مقواها در برابر کشش و پارگی شده است و آنها را مناسب برای بسته بندی کرده است.

مقاومت در برابر رطوبت و همچنین عدم نفوذ هوا به محتویات درون این بسته بندیها استفاده از آنها را برای بسته بندی انواع محصولات کشاورزی همچون خیار و گوجه فرنگی مناسب ساخته است.

اگر شما مصرف بالا از انواع مقوای کرافت صنعتی یا کاغذ کرافت پارس را دارید بهتر است آنها را به صورت عمده خریداری کنید در این صورت است که قیمت خرید این محصول کاهش می یابد.

 

خرید عمده مقوا کرافت صنعتی اصفهان

در مبحث بسته بندی در بخش صنایع مختلف مقوا جایگاه خاص و مهمی دارد و مقوا کرافت صنعتی یا کاغذ کرافت روغنی که با برندهای مختلف و به صورت خرید عمده صورت می گیرید و در شهرهای اصفهان، تبریز و غیره تولید می شود.

ادامه مطلب  با آجرهای نسوزآتش فقر را خاموش کردم

حتی این مقواها هم از محصولاتی است که وارداتی می باشد که باعث خروج ارز زیادی از کشور می شود بدین منظور محصولات ایرانی بهترین جایگزین آنهاست چون از لحاظ کیفیت قابل رقابت هستن و به صورت رولی و ورقه که شیت هم گفته می شود وجود دارد و بسته بندی را راحت تر می کند.

گرماژهای به کار رفته در کرافتها تعین کننده نوع استفاده آن در صنعت می باشد، پخش مقوا کرافت یا کاغذ کرافت ۳۰۰ گرمی در محصولات صنعتی از دغدغه های تولید کننده کاغذ است که ضخامت و گرماژ آن اهمیت زیادی دارد.

کرافتهای تولید شده در تبریز، مازندان و اصفهان از بهترین و با کیفیتهای ترین این نوع کاغذها در بازار کاغذ و بسته بندی هستند و در بخش صنعتی جوابگو نیز می باشند و تولید کنندگان بسیاری را راضی نگاه داشته است.

خرید عمده مقوا کرافت صنعتی اصفهان

جالب است بدانید که مقوا کرافت اصفهان از جمله محصولات با کیفیت با قیمت مناسب می باشد.

کاغذ ماده ای است که مستقیم از چوب و درخت تولید می شود اما برخی مواقع دیده شده که از نیشکر و پنبه و دیگر گیاهان هم به دست آمده است اما قالبا کیفیتها متغییر خواهند بود.

کاغذهای کرافت خیلی مقاوت تر از کاغذهای معمولی می باشد ودلیل آن هم وجود لیگنین  و گوگرد است که باعث ایجاد این استحکام شده است.

کاغذهای کرافت چون به رنگ تیره تولید می شود نیاز به سفید کردن ندارد پس هزینهای تولید را خیلی کاهش می دهد.

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *